Tüketici Hakları & Alışveriş Şartları

 

      Windmill.com.tr  Alışveriş Sözleşmesi :
 
 1. 18 yaşından küçükler 
Windmill.com.tr'den alışveriş yapamaz.

 2. Alışverişlerinizi "Kredi Kartı" (Visa - Master Card) ve "Banka Havalesi" ve 
"Kapıda Ödemeile yapabilirsiniz. Banka havalesi ile yapacağınız alışverişlerde sipariş tutarının 7 gün içerisinde havale edilmesi gerekmektedir. 7 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

 
 3. 
Windmill.com.tr tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatları KDV dahil, TL olarak ifade edilmiştir.
 
 4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından 
Windmill.com.tr sorumlu değildir.
 
 5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 
 
 6.Siparişlerinizin size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek bildirebilirsiniz
. Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketler teslim alınmayıp durum mail yoluyla veya müşteri hizmetlerimize direkt bildirilmelidir. Windmill.com.tr sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.
 
 7. Satın aldığınız ürünlerin tümünü ambalajı kapalı şekilde teslim tarihinden itibaren ondört ( 14 ) günlük süre içinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Faturası ibraz edilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir. Internet üzerinden yapılan satışlar T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı"nın 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun"un "Mesafeli Sözleşmeler" 9 A Maddesine tabidir.
 
 Mesafeli Sözleşmeler
 
 8. 
Windmill.com.tr , güvenliğiniz için bilgilerinizin doğrulunu kontrol etme hakkına sahiptir.

 9. 
Windmill.com.tr'den alışveriş yapanlar yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.