İade ve Değişim

 İade ve değişimleriniz için anlaşmalı kargo şirketimiz olan mng Kargo ile teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içinde fatura arka kısımda bulunan değişim ve iade kısmını doldurarak yapabilirsiniz.                                          

İade adresimiz:  Cennet mahallesi hürriyet cad. no:57/B Küçükçkmece/İstanbul

 

Abiye Çantalarda Değişim ve İade işlemi yapılamamaktadır.

 

İade/değişim gönderileriniz 7 iş günü içinde (ürünler depomuza ulaştıktan sonra) işleme alınmakta olup, işleminiz sonuçlandığında e-posta veya SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Tarafınıza ulaşan ürünün kusurlu ya da yanlış olduğunu düşünüyorsanız kargonuzu teslim aldıktan 24 saat içinde müşteri hizmetlerimize yazılı/sözlü bildirmeniz gerekmektedir.

  • İade ve değişim için fatura ibrazı zorunludur.
  • Ücret iadelerinde; kargo bedeli ve kapıda ödeme seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin kapıda ödeme bedeli iade edilememektedir.
  • Windmill.com.tr'den  satın alacağınız ürün/ürünleri kullanmadan ve satın alınabilir özelliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde mng Kargo 274457315 iade kodu ile iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünleri size ulaştığı şekliyle ve ürüne zarar gelmeyecek şekilde kutu veya ambalajı ile göndermeniz gerekmektedir. Kutusuz ya da muhafazasız gönderilen ürünler kargo aşamasında zarar göreceğinden iadesi kabul edilmeyecek ve karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

 

İade edeceğiniz ürün orijinal kutusu, faturası ve tüm aksesuarları ile birlikte gönderilmelidir. Anlaşmalı olduğumuz kargo ile gönderilmeyen ürünler kabul edilmeyecektir.

Windmill.com.tr'den satın aldığınız ürün/ürünler, kullanım hatalarından dolayı oluşabilecek (güneş ışığına uzun süre maruz kalma, nemli ortamda bekletilme, aşırı sürtünme, çarpma ve ya benzeri durumlar sonucu oluşabilecek çizilmeler vb.) hasarlar sonucunda, garanti kapsamı dışında kalırlar.

İade şartlarına uyan ürün/ürünlerin iade bedeli 7 iş günü içerisinde kredi kartı ile satın alınmışsa ilgili banka kartına, havale ile satın alınmışsa ilgili bankaya iade edilir. Debit kart özelliği bulunan kartların iade işlemi 10 günü bulmaktadır.