VC0002 MAVI
Adet
₺850,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

      

VC0003 MAVI
Adet
₺750,00 KDV Dahil
₺900,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo

      

VC0002 LACIVERT
Adet
₺850,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

      

VC0002 MOR
Adet
₺850,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

      

VC0003 LACIVERT
Adet
₺750,00 KDV Dahil
₺900,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo

      

VC0003 MOR
Adet
₺750,00 KDV Dahil
₺900,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
1

5 Tekerlekli Valiz

 

Havlu kumaştan ve orta boy sayılacak büyüklükle karşımıza çıkmış olan 5 tekerlekli valiz oldukça kullanışlı ve fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Üst ve alt kısmında fermuarlı ekstra gözler bulunduğu gibi, burada dilerseniz pratik bir şekilde hemen elde etmek istediğiniz malzemeleri taşıyabilirsiniz.

 

Geniş hacmi ve sağlıklı yapısı ile dikkat çeken muazzam ürün, ayarlanabilir çekecek yapısı ile özellikle seyahat ve yolculukların tamamında kullanışlı bir seçenek olarak karşımıza gelmektedir. Son derece dikkatli üretilmiş ve kaliteli malzemenin bütünlüğü ile kendini göstermiş olan ürünler, bordo ve mavi ürün seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Gösterişli yapısını nitelikli tekerlek modelleri ile desteklenmiş olan ürün seçeneği, kullanışlı ve sağlıklı yapısı ile size iyi bir fırsat sağlamaktadır.

 

5 Tekerlekli Valiz Modelleri

 

Standart bir şekilde karşınıza çıkan modellerin birbirinden farklı olan yapısı renkleridir. Fiyat olarak kalite olarak ve görüntü bütünlüğü açısından aynı ürün seçenekleri, 5 tekerlekli yapısı ile pratik bir avantaj ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Son derece uygun şekliyle göze hitap eden kaliteli ürün seçenekleri, gerçekten adına yakışır bir görüntü bütünlüğünü ortaya koymaktadır.

 

Çift fermuarlı seçeneklerin özellikle kolay açılıp kapama noktasında insanlara çok büyük katkısı vardır. Güvenilir bir biçimde tercih ettiğiniz 5 tekerlekli valiz modelleri, estetik açıdan tam da beklenen koşullarda size gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Hoş, sağlam, dayanıklı ve aynı zamanda nitelikli olan ürün modellerini hemen tedarik edebilirsiniz.

 

5 Tekerlekli Valiz Fiyatları

 

Günümüz koşullarında piyasanın size sağlamış olduğu en kaliteli valiz seçenekleri karşınızda. Ücretsiz kargo avantajı ile ürün nitelikli yapısı, hem makul hem de uygun koşullarda size ve isteklerinize cevap veriyor. Güvenilir firmanın üretim ticaret nitelikli tedarik noktasında size sağlamış olduğu fırsat ve avantajlar burada önemli çözümler yaratmaya devam etmektedir. Son derece önemli bir estetiğe sahip olan ürün modellerini hemen tedarik edebilirsiniz. 5 tekerlekli valiz fiyatları uygun olarak burada size kolaylık sağlamaktadır.

 

5 Tekerlekli Valiz Modelleri ve Fiyatları

 

Hem estetik açıdan hem de kalite açısından buradaki geniş ürün yelpazesi, sizin için renkli ve avantajlı kategori seçenekleri oluşturuyor. Özellikle müşteri memnuniyeti orada temel esas ve avantaj olduğu gibi çok sağlıklı ve nitelikli seçenekleri en iyi şekilde burada gözden geçirmek gerekmektedir. Güvenilir yapısı ve sağlıklı ürün bütünlüğü ile 5 tekerlekli valiz modelleri ve fiyatları burada değerlendirmeye alınıyor.

 

Oldukça nitelikli bir biçimde karşımıza çıkmış olan ürün yelpazesi, özellikle insanlara sağlamış olduğu imkânlar ile birlikte çok avantajlı bir fırsat yaratmaktadır. Hemen ticaret koşullarını gözden geçirip avantajlı ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Estetik ve zarif olan ürün seçenekleri, kullanışlı ve fonksiyonel yapısıyla ihtiyaçlara cevap vermektedir.